Acerca de

Fotolia_41304673_Subscription_Monthly_XXL małe.jpg

II   spotkanie edukacyjno-kulturalne dla Rodziców

Zapraszamy serdecznie 31 maja 2022 r - Teatr Monopolis, Łódź
"Rodzicielstwo z kulturą"

To  drugie z cyklu spotkań z Rodzicami planującymi i już posiadającymi dzieci. Zaproszamy także osoby prowadzące łódzkie szkoły rodzenia. Pierwsze odbyło się w roku 2019, nietsty okres pandemii uniemożliwił nam dalsze działanie. Obecnie powolutku ruszamy do spotkań z Państwem, nic nie zastąpi tego osobistego kontaktu i wymiany dośwaidczeń.

Naszym celem jest przekazanie wiedzy związanej z rodzicielstwem, poprawa relacji międzypokoleniowych jak i partnerskich. Wykładowcami będą specjaliści z zakresu: ginekologii, położnictwa, pediatrii, psychologii, bezpieczeństwa. Zadbamy także o przekazanie rzetelnej wiedzy z zakresu  najlepszych produktów do pielęgnacji, karmienia (żywienia), wygody i bezpieczeństwa zarówno dzieci jak i rodziców. Dodatkowy walor artystyczny w postaci tematycznego wystepu teatralnego uatrakcyjni i wzbogaci spotkanie.

Zapraszamy do zapisów i kontaktu z nami, Państwa sugestie tematyczne a tym samym potrzeby edukacyjne będą dla nas niezwykle cenne. Państwa zaangażowanie umożliwi nam przygotowywać i zapraszać wykładowców z tamatyki najbardziej Państwu potrzebnej.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma Certyfikat udziału w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Termin spotkania – 31 maja 2022

Miejsce spotkania – Artkombinat Scena Monopolis, Łodź, ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62a

Przewodniczący Rady Naukowej: prof. Ewa Dmoch Gajzlerska

​Członkowie Rady Naukowej: prof. Barbara Królak-Olejnik; prof. Eliza Grzelak; prof. Katarzyna Antosik; prof. Błażej Kmieciak;

Patronat:  Szpital Solec, Warszawa,  UAM Poznań; Wrocławski Uniwersytet Medyczny, Katedra i Klinika Neonatologii

Koszt udziału: 30 zł/osoba

artkombinat_logo-1.jpg
logo_edited_edited.png

Zgłoszenie - II Spotkanie edukacyjno-kulturalne dla Rodziców "Rodzicielstwo z kulturą"

Bądźmy w kontakcie, razem łatwiej

Wypełnij formularz zgłoszenia dla każdej z osób biorących udział w spotkaniu oddzielnie, pola z gwiazdką niezbędne są do kontaktu z Państwem. Państwa dane osobowe zawarte w formularzu nie będą przetwarzane i sprzedawane, służą jedynie do rejestracji, organizacji spotkania i wypełnienie Certyfikatu uczestnictwa.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Dziekujemy za złoszenie! Wkrótce otrzymasz maila z numerem konta do opłaty udziału. Po zaksiegowaniu wpłaty otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji