Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

Materiały edukacyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu personelu medycznego oraz młodych rodziców firma Razem Łatwiej tworzy materiały edukacyjne, które dzięki Partnerom Programu może przekazywać bezpłatnie do wszystkich zainteresowanych Placówek Ochrony Zdrowia.

Materiały nasze są zawsze konsultowane pod kontem merytorycznym z najwybitniejszymi fachowcami środowiska medycznego. Dokładamy wszelkich starań, by ich jakość i wygląd były przyjazne młodym Rodzicom. Na bieżąco reagujemy na sygnały docierające do nas w związku z zapotrzebowaniem tematycznym niezbędnym do uzupełniania i uaktualniania wiedzy młodych rodziców jak i personelu medycznego.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w realizacji wszystkich materiałów, między innymi tak wspaniałym ludziom jak Prof. Jackowi Rudnickiemu, Prof. Ewie Dmoch-Gajzlerskiej, dr n.med. Katarzynie Augustyniuk, dr n.med. Justynie Tołłoczko, dr n.med. Dorocie Pilch,  mgr Irenie Rychcie( IBCLC), i wielu innym wolontariuszom, autorom artykułów, a także Partnerom, którym idea edukacji poporodowej jest bliska sercu.

Jeżeli Państwa Szpital, Szkoła Rodzenia, Poradnia, Gabinet potrzebuje jakichkolwiek z wymienionych materiałów edukacyjnych lub chce pomóc w ich współtworzeniu ZAPRASZAMY do wypełnienia FORMULARZA ZAPOTRZEBOWANIA , materiały zostaną wysłane bezpłatnie pod wskazany adres.
DO GÓRY

Współpraca