Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

KOŁOBRZEG 2019 - VIII Kongres OPEO Razem Łatwiej


Ogólnopolski Program Edukacji Poporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej wspólnie z Zakładem Dydaktyki Położniczo-Ginekologicznej WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mają zaszczyt zaprosić na

VIII Kongres Ogólnopolskiego Programu Edukacji Okołoporodowej

Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej

pt. "Kompetencje w zawodzie pielęgniarki i położnej"


termin: 01-03 grudnia 2019 r.

miejsce: Kołobrzeg, Hotel DIUNE

Kongres to wydarzenie ogólnopolskie, które wieńczy rok naszej współpracy z Państwem. To pora na podzielenie się najnowszymi i ważnymi tematami, pora podziękowań i życzeń. W tym roku, na prośbę wielu uczestników, organizujemy nasze spotkanie nad morzem, w Kołobrzegu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by warunki w jakich będziemy Państwa gościć były na najwyższym poziomie, to zapewni nam Hotel Diune.

Przewodniczącą Kadry Naukowej jest Pani Prof. Ewa Dmoch-Gajzlerska, Kierownik Zakładu Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która dołoży wszelkich starań, by tematyka była dla wszystkich uczestników ciekawa.

Kadra Naukowa i Wykładowa to grono wybitnych Specjalistów, którzy z pewnością przyczynią się do tego, byVII Kongres był wydarzeniem niezapomnianym i stał na najwyższym poziomie merytorycznym.

Zatem bogaty program naukowy, warsztaty, uroki i atrakcje wspaniałego Hotelu w klimacie gościnnego miasta Zakopane to podwaliny do doskonałego wydarzenia jakie przed nami.

Serdecznie zapraszamy do zapisów wszystkich, którym bliska jest tematyka Kongresu, Położne, Położne Środowiskowe, Położne Neonatologiczne, Pielęgniarki, Pielęgniarki Neonatologiczne, Prowadzących Szkoły Rodzenia, Lekarzy Położników, Ginekologów, Neonatologów.

Koszt udziału STANDARD (termin 01-03.12.19r):

990 zł/os (pokój 2-3 osobowy).

Cena zawiera: udział w Kongresie - sesje plenarne i warsztaty, 2 noclegi i wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, przerwy kawowe, 2 kolacje.

Istnieje możliwość dopłaty do pobytu w pokoju 1 osobowym oraz przedłużenia pobytu (opcje wyboru i koszty w formularzu zgłoszeniowym). Cena przedłużenia zawiera nocleg i śniadanie.

Każdy uczestnik Kongresu może korzystać z oferty rekreacyjnej Hotelu: baseny, sauny, jacuzzi, siłownia a specjalnie dla Państwa na wszelkie dodatkowe usługi i gastronomię Hotelu przysługuje 10% RABAT :)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegółowa tematyka i plan Kongresu już wkrótce.

Serdecznie Zapraszamy do Zapisów. Czekamy na Ciebie.

Możliwość płatności w ratach!

Wystawiamy faktury dla prowadzących działalność gospodarczą

- zgłoszenia do wystawienia faktur za opłaty prosimy zgłaszać na maila: kontakt@razemlatwiej.pl

Uczestnicy otrzymają Certyfikat i punkty edukacyjneBiuro, Komitet Organizacyjny:

Razem Łatwiej s.c.

ul. Grobelna 7 lokal 204

95-200 Pabianice

tel. 42 291 37 19, 692 895 250, 882 001 488

e-mail: kontakt@razemlatwiej.pl


DANE DO WPŁATY


ALIOR BANK 13 2490 0005 0000 4510 4872 3889

Razem Łatwiej s.c., ul. Sienkiewicza 2/4, 95-200 Pabianice

w tytule wpisując: VIII Kongres OPEP, termin, imię i nazwisko


Zapraszamy!


DO GÓRY