Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

Co u nas słychać?

 • VIII Kongres Razem Łatwiej - juz za nami, zapraszamy do wspomnień (2019-12-16 17:09:50)


  Ogólnopolski Program Edukacji Okołoporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej wspólnie z Zakładem Dydaktyki Położniczo-Ginekologicznej WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Serdecznie dziękują za udział w

  VIII Kongresie Ogólnopolskiego Programu Edukacji Okołoporodowej

  Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej

  pt. "Kompetencje w zawodzie pielęgniarki i położnej"

  który odbył się w dniach 1-3.12.2019 r. w Kołobrzegu.

  Kongres to wydarzenie ogólnopolskie, które wieńczy rok naszej współpracy z Państwem. To pora na podzielenie się najnowszymi i ważnymi tematami, pora podziękowań i życzeń. W tym roku, na prośbę wielu uczestników, zorganizowaliśmy nasze spotkanie nad morzem, w Kołobrzegu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by warunki w jakich mogliśmy Państwa gościć były na najwyższym poziomie, to zapewnił nam Hotel Diune.

  Przewodniczącą Kadry Naukowej była Pani Prof. Ewa Dmoch-Gajzlerska, Kierownik Zakładu Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która dołożyła wszelkich starań, by tematyka była dla wszystkich uczestników ciekawa.

  Kadra Naukowa i Wykładowa to grono wybitnych Specjalistów, którzy z pewnością przyczynili się do tego, by VIII Kongres był wydarzeniem niezapomnianym i stał na najwyższym poziomie merytorycznym.

  Zatem bogaty program naukowy, warsztaty, uroki i atrakcje wspaniałego Hotelu w klimacie gościnnego miasta Kołobrzeg to podwaliny do doskonałego wydarzenia jakie niestety już za nami.

  Zapraszamy do wspomnień. GALERIA ZDJĘĆ


  rozwiń
 • Projekt Agendy VIII Kongresu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Okołoporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej 1-3.12.2019 (2019-10-29 11:38:25)
  PRZEDSTAWIAMY WSTĘPNY PROJEKT AGENDY VIII KONGRESU